להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

נוי נוי מוצרי עץ לבית ולגן

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla
ייצור רהיטי עץ מיוחדים,המתאימים בעיקר לשימוש כפינות זולה,שולחנות פיקניק,ספסלי עץ ,פרגולות, פרגולות רעפים,פרגולות הצללה,קירוי פרגולות ,גדרות,דקים,רשתות הצללה,שולחנות זולה,בסיסי מיטות,נדנדות ועוד..
054-5243271

שתף את נוי נוי מוצרי עץ לבית ולגן עם חבריך:
 
קצת על צביעת העץ
· קצת על צביעת העץ · תחת קטגוריית צביעת ריהוט מעץ ניתן למצוא צביעת דלת עץ, צביעת משקוף דלת, צביעת משקוף חלון, צביעת רצפת עץ, צביעת תקרת עץ. כפי שאמרנו, קיימים מספר סוגי צבע לצביעת ריהוט מעץ. 3 סוגי צבע עיקריים לצביעת ריהוט מעץ : · צביעה בלכה על בסיס מים (אקרילי) · לכה על בסיס מים או לכה אקרילית הן המצאה חדשה יחסית. לכה מסוג זה מבוססת על שרף סינתטי. אפשר לומר שכל חומר אקרילי נוזלי שנותר שקוף לאחר הייבוש, יכול להיחשב צבע לכה על בסיס מים. צבע לכה על בסיס מים עמיד בחום ורטיבות המגנה מפני ריקבון, חלודה ודהייה, ועל כן הוא אידיאלי לשימוש בשמש ובגשם. יתרון נוסף של צבע לכה על בסיס מים הוא העובדה שהוא לא מצהיב במשך הזמן.צביעה בלכה על בסיס מים מתאימה לכל החומרים. לכה על בסיס מים ניתנת למריחה או כתרסיס. לכה על בסיס מים אינה מתאימה למריחה על משטחים צבועים בצבע או בחומר על בסיס שמן או עם עבודה על פולימרים. צביעה בלכה על בסיס מים מבליטה את יופיו של העץ, מעניקה הגנה נגד חדירת מים, פטריות, עובש וריקבון ובעלת עמידות גבוהה. הלכה נושמת ושומרת על גמישות וברק לאורך זמן. הלכה מדוללת במים ומתייבשת מהר ללא ריח לוואי. · צביעה בלכה על בסיס שמן (פוליאריטן) · צביעה בלכה על בסיס שמן נוטה להצהיב במשך הזמן, ועל כן כדאי לקחת זאת בחשבון. לכה על בסיס שמן מתאימה לכל החומרים, וקיימות הן כמריחה והן כתרסיס. הלכה בתרסיס הן פחות מסיביות בדרך כלל וניתנות להסרה על ידי מסיר צבע. צביעת עץ היא נושא קריטי, שיש להקפיד עליו על מנת שהעץ שלכם ישאר רענן ויפה במהלך השנים. כולם יודעים שעץ מזדקן, משתנה ומשנה פנים במהלך השנים. אנחנו מקבלים באהבה את השינויים שעובר העץ, אבל יש בידינו לעשות מספר פעולות שיחזירו לעץ חיים, ויבליטו את יופיו. איך יודעים איזה צבע יש על העץ? אם הצבע מתקלף איך אני יודע אם זה בסיס שמן או בסיס מים ? האם כאשר אני מקלף את הצבע והוא נשבר זה שמן? אם הצבע כבר בן כמה שנים ומתקלף, קח חתיכה ונסה לכופף אותה, אם זה נשבר רוב הסיכויים שזה שמן. אם זה מרגיש גמיש זה כנראה בסיס מים. מבחן נוסף הוא בעזרת אצטון או מסיר לק, אם הצבע מתפרק או מתרכך זהו בסיס מים. מה ההבדל בין טינר לסולבנט? סולבנט זהו שם כללי לנוזלים אורגנים שונים, כדוגמא לכמה שיש בהם שימוש בצבעים או לכות הם הטינר, נפתה, אלכוהול, טרפנטין.
טינר הוא מדלל שמתאים לשמנים, צבעים או לכות. טינר לצבע עשוי בד"כ מסולבנט שנקרא מינרל ספירט והוא דומה לנוזל של מצתים או חומר הדלקה לגריל. חומר זה פחות דליק מבנזין. מתי עדיף להשתמש ברולר על פני מברשת? השתמש ברולר כאשר אתה צובע שטחים נרחבים , כך הגימור יתקבל באופן יותר שווה והתהליך יהיה מהיר יותר. כאשר רולר אינו מתאים השתמש במברשת בגודל 4-6 צול. האם זה הכרחי להשתמש במכונת שטיפה בלחץ כאשר משתמשים בחומרי הניקוי? לא. למרות שזה יכול להקל על המשימה זה לא הכרחי . ניתן להגיע לתוצאה טובה עם מברשת קשה או מטאטא כביש בכדי להחדיר את חומרי הניקוי לתוך הדק ובמהלך השטיפה להוציא את הלכלוך מתוך סיבי העץ. מהו טנין והאם אני צריך לדאוג ממנו? טנין היא תמצית טבעית הנמצאת בתוך העץ. כאשר העץ פולט לחות הטנין יוצא לפני השטח ולעיתים משאיר כתמים לא יפים למראה. הטנין אינו פוגע באיכות העץ והצבע עליו
-למידע נוסף נא ללחוץ על הקישור- www.webix.me/noynoy1/galleries.asp למידע נוסף -054-5243271-ניר
תגיות:צביעת עץ,צבע עץ,עץ צבע,צבעים לעץ,עץ צבועצבע לעצים

שתף עם FaceBook
שתף עם Twitter
שתף עם Digg
הוסף למועדפים של Google
שתף עם MySpace

תגובות
עדיין לא פורסמו תגובות
 
אפשרות התשלום בחנות:

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן