להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

נוי נוי מוצרי עץ לבית ולגן

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla
ייצור רהיטי עץ מיוחדים,המתאימים בעיקר לשימוש כפינות זולה,שולחנות פיקניק,ספסלי עץ ,פרגולות, פרגולות רעפים,פרגולות הצללה,קירוי פרגולות ,גדרות,דקים,רשתות הצללה,שולחנות זולה,בסיסי מיטות,נדנדות ועוד..
054-5243271

שתף את נוי נוי מוצרי עץ לבית ולגן עם חבריך:
 
כתבות

קצת על עץ גושני
 
מעקות עץ – מעקות בטיחותיים ומעוצבים
מעקות עץ – מעקות בטיחותיים ומעוצבים עם עליית המודעות לנושא הבטיחות, מעקות נהיו פריט נפוץ יותר בקרב בתי האב בישראל. ניתן ומומלץ להתקין מעקות על משטחים וגרמי מדרגות אשר נמצאים בגובה, או במיקום שיש בו סכנת נפילה או שבמקום זה נצרך חפץ או מתקן להישען עליו. רבים אינם מכירים זאת, אך גם בתנ"ך יש אזכור לחשיבות התקנת מעקות. התקנת מעקות אפילו נחשבת למצווה חשובה. בספר דברים בפרק כ"ב, כתוב: "כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך, ולא תשים דמים בביתך". מעקות הם כאמור פריט בטיחותי יעיל וחשוב עוד מימי קדם.
 
מיטות ובסיסי מיטה-מחפשים בסיס למיטה?
 
ספסלי עץ-מחפשים ספסל מעץ?
ספסלים הינם מוצר נדרש אשר משמש לישיבה בנוחיות למספר אנשים, תוך חיסכון במקום. ספסלים לגינה צריכים גם להיות עמידים לאורך שנים. ספסלים אלו נמצאים בדרך-כלל בחוץ וחשופים לפגעי הקור, הרוח, השמש, הגשם ובכלל לפגעי הזמן. רהיטי גן צריכים להחזיק מעמד שנים ארוכות ולכן יש לבחור ספסלים אשר יהיו עמידים. מבחינה כלכלית יש בכך הפסד של ממש לקנות ספסלים מחומר שאינו עמיד לפגעי מזג האויר, גם אם הספסלים יפים מאוד ונוחים מאוד.ישנם סוגי ספסלים רבים אשר נועדו למטרות שונות ספסלים לקופות חולים, ספסלים לבתי ספר, ספסלים למושבים, ספסלים לצה"ל, ספסלים לבתי עלמין וספסלים לחברות, מוסדות וארגונים.כמו כן אנו מספקים ספסלים למגזר הפרטי כגון ספסלים לחצר, ספסלים לגינה, ספסלים לבית ועוד.
 
שולחן פיקניק פירוט מחירים ומידות לפי סוגים
 
שולחנות פיקניק-מחפשים שולחנות פיקניק?
שולחנות פיקניק הן פריט שימושי אשר נמצא בחצרות רבים. שולחנות פיקניק מאפשרים לכם להינות מארוחות נוחות בצל הגינה שלכם, ישיבה לצורך פעילויות שונות בחיק המשפחה והחברים וזאת תוך השתלבותו בגינה שלכם.שולחנות הפיקניק לגינה צריכים גם להיות עמידים לאורך שנים. ספסלים אלו נמצאים בדרך-כלל בחוץ וחשופים לפגעי הקור, הרוח, השמש, הגשם ובכלל לפגעי הזמן. שולחנות הפקניק צריכים להחזיק מעמד שנים ארוכות ולכן יש לבחור שולחנות אשר יהיו עמידים. מבחינה כלכלית יש בכך הפסד של ממש לקנות שולחנות פיקניק מחומר שאינו עמיד,אצלנו כל המוצרים מיוצרים מעץ אורן פיני משובח ומחוטא(אמפרגנציה),דבר אשר מבטיח את איכות המוצר לשנים.
 
שאלות ותשובות- (כדאי לדעת)
 
טיפים בתחום העץ
 
 קצת על חידוש וצביעת דקים
 
קצת על רהיטי הגן
 
123
 
אפשרות התשלום בחנות:

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן