להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

נוי נוי מוצרי עץ לבית ולגן

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla
ייצור רהיטי עץ מיוחדים,המתאימים בעיקר לשימוש כפינות זולה,שולחנות פיקניק,ספסלי עץ ,פרגולות, פרגולות רעפים,פרגולות הצללה,קירוי פרגולות ,גדרות,דקים,רשתות הצללה,שולחנות זולה,בסיסי מיטות,נדנדות ועוד..
054-5243271

שתף את נוי נוי מוצרי עץ לבית ולגן עם חבריך:
 
כתבות

ערסלים-מחפשים ערסלים מעץ?
 
המדריך לקניית פרקטים
 
קצת על גדרות עץ
 
קצת על תחזוקת העץ
 
רשתות עץ-מחפשים רשתות מעץ?
 
במבוק לכל מטרה
 
מחפשים אדניות מעץ?
 
קצת על עץ גושני
 
מעקות עץ – מעקות בטיחותיים ומעוצבים
מעקות עץ – מעקות בטיחותיים ומעוצבים עם עליית המודעות לנושא הבטיחות, מעקות נהיו פריט נפוץ יותר בקרב בתי האב בישראל. ניתן ומומלץ להתקין מעקות על משטחים וגרמי מדרגות אשר נמצאים בגובה, או במיקום שיש בו סכנת נפילה או שבמקום זה נצרך חפץ או מתקן להישען עליו. רבים אינם מכירים זאת, אך גם בתנ"ך יש אזכור לחשיבות התקנת מעקות. התקנת מעקות אפילו נחשבת למצווה חשובה. בספר דברים בפרק כ"ב, כתוב: "כי תבנה בית חדש ועשית מעקה לגגך, ולא תשים דמים בביתך". מעקות הם כאמור פריט בטיחותי יעיל וחשוב עוד מימי קדם.
 
חיטוי העץ-אמפרגנציה
שימור עצים ומניעת בעיות של רקבון ומזיקים תהליך שימור עץ (המכונה גם אימפרגנציה – הספגה) מונע הופעה של רקבון ומזיקים בעץ,בתהליך השימור מוכנסות חבילות עצים שלמות לתוך מיכל אטום. מערכת היונקת את האוויר מהמיכל יוצרת וואקום שמוציא את האוויר והלחות מן העץ.אל המקום הפנוי שנוצר בעץ מוחדר החומר המשמר בלחץ רב (11 בר) ולאחר זמן ההספגה הדרוש מרוקן המיכל והעץ יוצא לייבוש.החומר שמוחדר לעץ נספג באזור העצה (החלק הלבן והרך שמשתתף בהעברת מים ומינרלים בגזע העץ) לעומק של 2-3 מ"מ. עץ שעבר שימור מקבל בתהליך גוון ירקרק.העצים שעוברים שימור בארץ הינם ממשפחת העצים הרכים: האורן והעץ הלבן, המשמשים לנגרות חוץ כגון דקים ופרגולות וכתשתיות לגגות רעפים.
 
<
123
 
אפשרות התשלום בחנות:

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן